PANOLIN Biyolojik Parçalanan Tam Sentetik Yağları

İsviçre’de yerleşik PANOLIN AG firması Çevre Dostu, Biyolojik parçalanan, zehirli madde ihtiva etmeyen, çok uzun yağ değişim aralıkları sağlayan, Tam Sentetik yağlayıcılar konusunda uzmandır.

Gerek üstün performansı (ömür boyu kullanım) gerekse zehirli madde içermemesi ve biyolojik parçalanma (biodegradable) özelliği sayesinde PANOLIN HLP SYNTH ve TURWADA SYNTH dünya üzerindeki pekçok Hidroelektrik Santral projesinde hidrolik sistem ve türbin yağı olarak tercih edilmektedir. Doymuş ester bazlı PANOLIN HLP SYNTH hidrolik yağları çok düşük ısılarda akışkan, yüksek ısılarda kararlı viskosite ve kesilme direnci ile ömür boyu dolum, makina kullanım ömrü boyunca değiştirmeme imkanı sağlamaktadır. Su kaynaklarına (deniz, nehir, göl v.b.) yakın veya orman içerisinde doğal kaynaklara yakın çalışan iş makinalarında ve her türlü hidrolik sistemde dünyanın 1 numaralı tercihi (biohidrolik) PANOLIN HLP SYNTH hidrolik yağlayıcılarıdır. Hem ülkelerin ekolojik işaretlerine (ecolabel) uyumlu hemde pekçok Orijinal Makina Üreticisi (OEM) tarafından üstün performansı onaylıdır.

Karbondioksit salınımı (CO2) azaltılmasında PANOLIN ECL ürünleri hizmetinizdedir. Makinanızın her yağlama noktasına uygun biyolojik parçalanan, zehirli madde ihtiva etmeyen, tam sentetik (bioyağ) ürünümüz vardır. Şirketinizin çevre dostu ve makinanızın Greenmachine olmasını sağlayacak PANOLIN bioyağ ürünleri için lütfen bizimle irtibat kurunuz.